NZOZ PRO VITA działa od 2008 roku. Posiadamy podpisaną umowę z NFZ 

Placówka wyposażona jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne EKG, USG, laser 4D, nowość na rynku - FOTONA Spectro SP z systemem chłodzenia Cryo, a także aparat PROTÉGÉ do liftingu twarzy oraz ginekologii estetycznej.

Przychodnia posiada gabinet lekarski z zakresu POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) oraz gabinet zabiegowy, w którym wykonuje się wszystkie zabiegi pielęgniarskie, po południu w Ośrodku zdrowia działa prywatny gabinet ginekologiczno położniczy na zasadzie umówienia wizyt. 

Od 2016 roku oferujemy zabiegi estetyczne aparatem laserowym a także aparatem PROTEGE INTIMA, po za tym w przychodni przyjmuje we wtorki o godz 9.00 lek. ortopeda traumatolog, a na umówione wizyty chirurg.

Przychodnia współpracuje z INSULA Sp. z o.o., która wynajmuje pokoje na wypoczynek także dla osób z chorobami przewlekłymi, zajmując się opieką nad turystami.

Przychodnia pracuje w dni powszednie "pomiędzy" godz. 8.00 a godz.18.00.

NZOZ PRO VITA ściśle współpracuje także z  apteką i farmakologiem ze specjalizacją apteczną i kliniczną co powoduje szczególnie wysoki poziom opieki medycznej.